Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Skubianka

Skubianka, mazowieckie

  • 1 550 000 zł
  • 217 m²
  • 7 142,86 zł/m²

Zdjęcie

Beata Smuga

Skontaktuj się

Dom Skubianka

Skubianka, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 550 000 zł

217 m²

7 142,86 zł/m²

Dom Skubianka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 550 000 zł 217 m² 7 142,86 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2010

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2010

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 550 000 zł (7 142,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 217 m² (183 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (5 sypialni), 3 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2010
  • Działka: 1 000 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej Skubiance, w gminie Serock.
To starannie zaprojektowany i solidnie wykonany dom usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych, cenionych i spokojnych części miejscowości. Otoczenie zieleni, prywatność oraz naturalny klimat sprawiają, że jest to idealna przestrzeń dla osób poszukujących komfortu, funkcjonalności i harmonii na co dzień. (...)

Agent

Beata Smuga

507 050...

507 050 795

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Smuga

507 050...

507 050 795

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Smuga

Zostaw telefon, oddzwonimy